+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/piotr-oleszek.jpg

Lek. med. Piotr Oleszek

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2012 roku ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych oddziałach ortopedycznych Dolnego Śląska – m.in. w Klinice Ortopedii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz oddziałach ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Dzierżoniowie i Miliczu.

W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim chirurgią stopy, chirurgią ręki, artroskopią stawów (kolanowego, skokowego i barkowego) oraz endoprotezoplastyką stawów (biodrowego i kolanowego).

W Centrum Medycznym Zabrodzie zajmuje się kompleksową diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem bólu stawów (leczenie osoczem bogatopłytkowym, iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, iniekcje do i okołostawowe kolagenu).

Przeprowadza kwalifikacje do zabiegów ortopedycznych oraz kontrole po zabiegach i urazach narządu ruchu (złamaniach, skręceniach, zwichnięciach). Podczas wizyt wykonuję badanie ultrasonograficzne stawów.

W wolnym czasie Dr Piotr spędza czas z synami, jest miłośnikiem górskich wycieczek, łowi ryby.

Opinie pacjentów

Pan Doktor był bardzo sympatyczny, wręcz bezpośredni. Wszystko cierpliwie mi wytlumaczył, bardzo dokładnie, zrozumiałym językiem. Czekam na efekt leczenia a w tym momencie polecam Pana Doktora.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Weronika
Dostałam to, po co przyszłam. Konkretne podejście, dokładne zbadanie, diagnoza i plan pracy nad dolegliwością. Super lekarz ortopeda, polecam z czystym sumieniem.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Paweł
Jestem pod wrażeniem zaangażowania doktora podczas wizyty . Zarówno od strony wiedzy ale również badania. Polecam doktora każdemu który cierpi na dolegliwości bólowe.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Danuta
Cała wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Jestem bardzo wdzięczna za troskliwość i zaangażowanie oraz za wysoką jakość opieki, jaką otrzymałam. Z czystym sumieniem polecam jego usługi każdej kobiecie poszukującej lekarza
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg
Magda