+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/krzysztof-szewczyk-2.jpg

Dr n. med. Krzysztof Szewczyk

Wybitny absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, im. Piastów Śląskich, który zdobył specjalizację z Chirurgii Ogólnej w 2008 roku, a następnie w 2011 roku specjalizację z Chirurgii Onkologicznej. Obecnie pełni rolę Adiunkta w Katedrze Onkologii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, równocześnie zajmując stanowisko Starszego Asystenta w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.

Dr Szewczyk specjalizuje się w chirurgii onkologicznej przewodu pokarmowego, z naciskiem na zaawansowane techniki, takie jak procedura maksymalnej chirurgicznej cytoredukcji i dootrzewnowa chemioterapia perfuzyjna w hipertermii (CRS-HIPEC). Jako współautor polskich wytycznych dotyczących zastosowania tej nowoczesnej procedury, wniósł znaczący wkład w rozwój chirurgii onkologicznej w Polsce.

Dla dr. Szewczyka praca chirurga to nie tylko zawód, ale przede wszystkim największa pasja, którą realizuje z pełnym zaangażowaniem, precyzją i troską o pacjentów.

Poza światem medycyny, dr Szewczyk oddaje się zamiłowaniom sportowym. Jest entuzjastą narciarstwa zjazdowego i szermierki. Jego serce kibica bije wytrwale, wspierając córkę, która pasjonuje się obiema tymi wymagającymi dyscyplinami sportowymi. Jego życie to harmonijna równowaga między profesjonalizmem w dziedzinie medycyny, pasją do sportu, a także radością płynącą z rodzinnego wsparcia.

Opinie pacjentów

Pan doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad dotyczący historii choroby i wnikliwie analizował wyniki badań mojego taty. Rozmawiając z doktorem, ma się poczucie i pewność, że jest się pod opieką najlepszego specjalisty.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Krzysztof
Konsultacja połączona z badaniem. Bardzo miła, empatyczna atmosfera wizyty. Pan Doktor dokładnie przeanalizował dokumentację medyczną zadając przy tym wiele pytań uzupełniających. Pełen profesjonalizm. Otrzymałem kompletne wyjaśnienia i scenariusz przyszłego leczenia. Z przyjemnością polecam.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Rafał
Pan doktor usunął mi 3 zmiany skórne. Same zabiegi wykonane dokładnie i profesjonalnie. Mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach na temat osoby dr Szewczyka. Klarownie i szczegółowo wyjaśnił co będzie robił, jakie są dalsze kroki oraz wskazania i leczenie.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Jakub
Lekarz nie tylko wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem, ale również empatią i troską. Dzięki jego spokojnemu podejściu i jasnym wyjaśnieniom, mogłem spokojnie omówić moje obawy i otrzymać odpowiednie leczenie. Cały proces był sprawny i bezproblemowy, co znacznie zmniejszyło mój stres związany z wizytą u lekarza.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg
Marek