+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/andrzej-wojdala.jpg

Mgr Andrzej Wojdała

Mgr Andrzej Wojdała. Fizjoterapeuta , absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii we Wrocławiu, Ackermann College of Chiropractik ( Stockholm ). Współwłaściciel Dolnośląskiego Centrum Terapii Manualnej.

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Przyjmuje pacjentów z zakresu ortopedii, traumatologii, medycyny sportowej. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii . W pracy wykorzystuje między innymi: terapię manualną Brian Mulligan’s Concept , Metodę dr Ackermanna , terapię manualną wg Typaldosa D.O. FDM , terapię punktów spustowych z zastosowaniem suchej igłoterapii , metodę McConnel w ortopedii , kinesiotaping, masaż tkanek głębokich , techniki masażu, oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii

Opinie pacjentów

Do gabinetu trafiłam z silnym bólem w okolicy łopatki. Ilość leków zapisanych przez lekarzy nic nie pomogła. Fizjoterapeuta przeprowadził bardzo dokładny wywiad. Diagnoza była trafiona w dziesiątkę. Dwie wizyty dały rewelacyjny efekt. Ból ustąpił. Pan Andrzej Wojdała jest przy tym bardzo sympatyczny, otwarty, chętnie wyjaśnia wszystko, o co pyta pacjent. Jestem bardzo zadowolona i w razie potrzeby będę korzystała tylko z gabinetu Pana Wojdały.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Zofia
Świetny specjalista , zaangażowany i dociekliwy. Profesjonalista który diagnozuje problem i skutecznie go razwiazuje.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Wioletta
Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Kolejny raz Pan Andrzej postawił mnie na nogi. Idealnie dobrana diagnoza i ćwiczenia szybko postawiły mnie na nogi.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Przemek
Doceniam serdeczność i profesjonalizm Doktora, które sprawiły, że czułem się zaopiekowany i pewny podczas całej wizyty. Z całą pewnością poleciłbym jego usługi każdemu, kto potrzebuje lekarza, na którego zawsze można liczyć, niezależnie od okoliczności.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg
Rafał