+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/jagoda-laba.jpg

Lek. med. Jagoda Łaba

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi – w oddziale psychiatrycznym ogólnym, rehabilitacji psychiatrycznej i oddziale leczenia uzależnień. Pracowała również jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, co pomaga holistyczne spojrzeć na dolegliwości pacjentów. Realizuje także studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, korzysta z najnowszej literatury naukowej i oferuje leczenie zgodne z aktualnymi standardami. Chętnie poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

W swojej pracy stawia na współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku pomiędzy lekarzem a pacjentem. Uważa, że otwarta komunikacja, wiedza oparta na najnowszych standardach leczenia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta jest gwarancją sukcesu terapeutycznego. Chętnie współpracuje z psychoterapeutami i psychologami, a także lekarzami innych specjalności.

W życiu stara się zachować równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. W wolnym czasie odkrywa świat, robi na drutach lub zajmuje się swoimi kotami.

Opinie pacjentów

Moja pierwsza wizyta po zmianie lekarza. Młoda Pani Doktor ale widać że ma wiedzę w tym co robi. Wiadomo, nie chciałabym wracać do psychiatry ale jak trzeba będzie to wybiorę tą panią.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Lucyna
Pani Doktor była niezwykle uprzejma, empatyczna i kompetentna. Od samego początku wyczuliła moje obawy i niepokoje, co sprawiło, że czułem się naprawdę zrozumiany i zaopiekowany.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Marta
Cieszę się, że mam takiego kompetentnego i troskliwego lekarza, na którego mogę liczyć.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Dominika
Podczas rozmowy z Panią Doktor czułam się naprawdę wysłuchana. Zadawała mi pytania i słuchała moich odpowiedzi z uwagą i zrozumieniem.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg
Monika