+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/magdalena-radziewicz-wojdala.jpg

Mgr Magdalena Radziewicz - Wojdała

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – wydział fizjoterapii. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu i rejestracji w placówce medycznej , oraz dużych firmach handlowych.

Zainteresowanie fizjoterapią, medycyną , psychologią oraz komunikacją interpersonalną sprawia, że ma doskonały kontakt z pacjentami i współpracownikami.

Pogodna ,energiczna , empatyczna , a przy tym bardzo zorganizowana i zawsze chętna do pomocy, będzie Państwa opiekunem w Naszym Centrum Medycznym. To z nią będziecie Państwo mięli pierwszy kontakt , a ona zadba , aby wizyta w Naszej placówce była dla Państwa bezpieczna , komfortowa , miła i bezstresowa.

Prywatnie to szczęśliwa żona i mama ,wraz z mężem zaszczepiła w dzieciach pasję do zdrowego stylu życia , do ruchu i podróży .Każdą wolną chwilę spędza wraz z rodziną na wyprawach rowerowych, sportach wodnych ,oraz wędrówkach górskich i krajobrazowych. Wyciszenie i odskocznie od codzienności przynosi jej praca w ogrodzie , florystyka i aranżacja wnętrz.

Opinie pacjentów

Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg