+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/krystian-lichon.jpg

Lek. med. Krystian Lichoń

Lek. med. Krystian Lichoń, specjalista w dziedzinie Radioterapii Onkologicznej. Absolwent studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu w kierunku Zarządzania w Ochronie Zdrowia. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, które jest wiodącym ośrodkiem prowadzącym leczenie pacjentów ze schorzeniami onkologicznymi na terenie Dolnego Śląska. 


Wykształcenie wzbogacał o dodatkowe szkolenia m.in. z zakresu Medycyny Paliatywnej oraz Dermatoskopii.
 Od 2016 r. kieruje działaniem Zakładu Brachyterapii Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. 

 

Zawodowo zajmuje się kwalifikacją, prowadzeniem leczenia napromienianiem oraz kontrolą po leczeniu pacjentów z rozpoznaniem nowotworu złośliwego gruczołu krokowego, skóry, piersi, płuca, 

nowotworów obszaru głowy i szyi oraz radioterapią paliatywną. 

W Centrum Medycznym Zabrodzie zajmuje się kwalifikacją do leczenia napromienianiem oraz kontrolą pacjentów po przebytej radioterapii. Wykonuje badania dermatoskopowe. 

Opinie pacjentów

Wspaniały Lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Powiedział jakie leczenie byłoby najbardziej optymalne dla pacjenta. Omówił korzyści i skutki z obranej formy leczenia raka. Do tego bardzo sympatyczny i empatyczny. Służy pomocą pacjentowi. Bardzo dziękuję za wszystko.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Anna
Podziękowanie za fachowe i serdeczne podejście do pacjenta,oraz służenie mu radą i pomocą w trakcie jego choroby.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Stanisław
Szanowny Panie Doktorze, dziekuje serdecznie za wybor i zastosowanie wlasciwej (skutecznej) metody leczenia mego przypadku - (teleradioterapia + brachyterapia) oraz nadzor nad calym kilkutygodniowym procesem. Trudno przecenic Pana sposob komunikowania sie z pacjentem tzn. bezpośredniośc, klarownośc i gotowość udzielenia pomocy w kazdej chwili. Pozostaje z szacunkiem.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Andrzej
Super lekarz, godny polecenia,mozna na nim polegac i liczyc na jego wiedze i skutecznosc leczenia. niesamowite jest to jak rzeczowo i spokojnie podchodzi do pacjena.Polecam
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg
Marek