+48 786 482 477

O Nas

Nasi pacjenci są w centrum wszystkiego, co robimy

Witamy serdecznie w Centrum Medycznym Zabrodzie – miejscu, które narodziło się z pasji i zaangażowania pary lekarskiej, dla której medycyna to nie tylko praca, lecz także spełnienie marzeń. Zainspirowani tym wspólnym celem, postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie pacjenci otrzymają kompleksową opiekę, wspieraną przez zespół specjalistów z różnych dziedzin medycyny i nauk pokrewnych.

W Centrum Medycznym Zabrodzie kładziemy nacisk na holistyczne podejście do zdrowia, rozumiane jako harmonijna symbioza ciała i umysłu. Nasze motto, “Zdrowie – symbioza ciała i umysłu”, odzwierciedla naszą filozofię dbałości o pacjenta na wszystkich płaszczyznach jego życia.

Nasza placówka gwarantuje kompleksową opiekę medyczną, a holistyczny charakter Centrum uwidacznia się poprzez zespół pasjonatów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach medycyny, takich jak:

– Chirurgia ogólna
– Chirurgia onkologiczna
– Dietetyka
– Fizjoterapia (narządu ruchu i urofizjoterapia)
– Ortopedia
– Podologia
– Urologia
– Radioterapia onkologiczna
– Psychiatria
– Psychologia
– Medycyna estetyczna

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy jako zespół oraz z możliwości, jakie stworzyliśmy dla naszych pacjentów. W Centrum Medycznym Zabrodzie dbamy o to, aby każdy, kto skorzysta z naszych usług, doświadczył kompleksowej, indywidualnie dostosowanej opieki medycznej opartej na najnowszych osiągnięciach nauki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona osób, którym zależy na zdrowiu, a my z przyjemnością zajmiemy się Państwa potrzebami medycznymi, stawiając na holistyczne podejście do leczenia i profilaktyki.

Nasz priorytet to Twoje zdrowie

W Centrum Medycznym Zabrodze dbamy o Ciebie na każdym kroku. Nasze podejście do opieki medycznej to harmonijne połączenie tradycji z nowoczesnością. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, gotowi sprostać Twoim potrzebom z pasją i zaangażowaniem.

Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy. Nasze indywidualne podejście pozwala nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i dostosować opiekę do Ciebie. Twój komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Nasi lekarze i personel medyczny to zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, stale poszukujących nowych rozwiązań. Od diagnostyki po kompleksowe leczenie, jesteśmy tutaj, by Ci pomóc w każdym aspekcie Twojego zdrowia.

W naszym Centrum Medycznym znajdziesz nowoczesne wyposażenie i innowacyjne metody leczenia, pozwalające nam skutecznie diagnozować i leczyć różne schorzenia. Nasze gabinety są przyjazne i komfortowe, abyś czuł się u nas swobodnie i bezpiecznie.

Zaufaj nam, a my zadbamy o Ciebie z całym zaangażowaniem i troską. Dołącz do Centrum Medycznego Zabrodze – tutaj Twoje zdrowie jest naszym priorytetem!

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/cmz-8.jpg
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/urszula-staszek-szewczyk-2-640x855.jpg

Dr n. med. Urszula Staszek-Szewczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, im. Piastów Śląskich. Uzyskała specjalizację z Chirurgii Ogólnej w 2011 roku, a następnie poszerzyła swoje umiejętności, zdobywając specjalizację z Radioterapii Onkologicznej w 2017 roku.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/krzysztof-szewczyk-2.jpg

Dr n. med. Krzysztof Szewczyk

Wybitny absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, im. Piastów Śląskich, który zdobył specjalizację z Chirurgii Ogólnej w 2008 roku, a następnie w 2011 roku specjalizację z Chirurgii Onkologicznej.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/jacek_ormat-640x855.jpg

Lek. med. Jacek Ornat

Lek. med. specjalista urolog FEBU Jacek Ornat - w 2008 ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2016 uzyskał międzynarodowy tytuł specjalisty w dziedzinie urologii potwierdzony certyfikatem EBU (European Board of Urology).
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/wiktor-pawlowski.jpg

Wiktor Pawłowski

Wiktor Pawłowski jest specjalistą chirurgii onkologicznej, który od lat poświęca swoją pracę zawodową na rzecz diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych.
Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych dzięki swojej rozprawie doktorskiej nt. nowotworów tarczycy w 2020 roku.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/jakub-obolewicz-640x855.jpg

Mgr Jakub Obolewicz

Mgr Jakub Obolewicz, absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz ceniony pracownik Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu, to specjalista terapii urologicznej i anorektalnej o bogatym doświadczeniu klinicznym.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/piotr-oleszek.jpg

Lek. med. Piotr Oleszek

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2012 roku ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych oddziałach ortopedycznych Dolnego Śląska.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/andrzej-wojdala-640x855.jpg

Mgr Andrzej Wojdała

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii we Wrocławiu. Absolwent Ackermann College of Chiropractik ( Stockholm ). Absolwent Prywatnego Medycznego Studium Zawodowego Fizjoterapii nr 1 we Wrocławiu.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/magdalena-sienkiewicz-1.jpg

Magdalena Sienkiewicz

Wybitna Specjalistka Podologii, absolwentka Studium A. Czamary o kierunku Kosmetologia, Podologia oraz Kwalifikowana Pierwsza Pomoc. Dodatkowo, w trakcie szkolenia Opiekun Medyczny w szkole Kadra zdobyła wiedzę, która poszerza jej umiejętności.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/jagoda-laba-640x855.jpg

Lek. med. Jagoda Łaba

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatryczny
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/brak-zdjecia.jpg

Psycholog

Psycholog
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/krystian-lichon-640x855.jpg

Lek. med. Krystian Lichoń

Specjalista w dziedzinie Radioterapii Onkologicznej. Absolwent studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu w kierunku Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu,
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/marcin-pawlowski.jpg

Marcin Pawłowski

lekarz o wszechstronnym wykształceniu i bogatym doświadczeniu w dziedzinie chirurgii onkologicznej i medycyny estetycznej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ukończył również studia doktoranckie, uzyskując stopień doktora nauk medycznych w 2023 roku.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/kamila-mielnik-640x855.jpg

Mgr Kamila Mielnik

Absolwentka wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2020 roku uzyskała tytuł magistra z zakresu prawa pracy na wydziale Administracji.
Zarówno w pracy licencjackiej, jak i magisterskiej, skupiła się na tematach dotyczących równouprawnienia
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/magdalena-radziewicz-wojdala.jpg

Mgr Magdalena Radziewicz - Wojdała

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - wydział fizjoterapii. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu i rejestracji w placówce medycznej , oraz dużych firmach handlowych.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/klara-ochenduszkiewicz-640x855.jpg

Klara Ochenduszkiewicz

Studentka drugiego roku Marketingu i Public Relations na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. W 2024 rozpoczęła działania w obszarze kreacji marki oraz promocji Centrum Medycznego Zabrodzie. Obecnie specjalizuje się w prowadzeniu mediów społecznościowych - między innymi Instagram i Tiktok.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/brak-zdjecia.jpg

Dietetyk

Dietetyk

Opinie

Procedury były przeprowadzane sprawnie, a lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania zrozumiale i wyczerpująco.
Magda
Bardzo doceniam profesjonalizm i troskę, jaką okazywano mi podczas wizyty, co sprawiło, że mogłem czuć się pewnie i bezpiecznie.
Marek
Moja wizyta w klinice medycznej była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Personel był przyjazny i profesjonalny.
Marta
Personel był przyjazny, a moja wizyta przebuegła pomyślnie. Polecam tą placówkę.
Andrzej