+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/brak-zdjecia.jpg

Psycholog

wybitny absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, im. Piastów Śląskich, który zdobył specjalizację z Chirurgii Ogólnej w 2008 roku, a następnie w 2011 roku specjalizację z Chirurgii Onkologicznej. Obecnie pełni rolę Adiunkta w Katedrze Onkologii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, równocześnie zajmując stanowisko Starszego Asystenta w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.

Dr Szewczyk specjalizuje się w chirurgii onkologicznej przewodu pokarmowego, z naciskiem na zaawansowane techniki, takie jak procedura maksymalnej chirurgicznej cytoredukcji i dootrzewnowa chemioterapia perfuzyjna w hipertermii (CRS-HIPEC). Jako współautor polskich wytycznych dotyczących zastosowania tej nowoczesnej procedury, wniósł znaczący wkład w rozwój chirurgii onkologicznej w Polsce.

Dla dr. Szewczyka praca chirurga to nie tylko zawód, ale przede wszystkim największa pasja, którą realizuje z pełnym zaangażowaniem, precyzją i troską o pacjentów.

Poza światem medycyny, dr Szewczyk oddaje się zamiłowaniom sportowym. Jest entuzjastą narciarstwa zjazdowego i szermierki. Jego serce kibica bije wytrwale, wspierając córkę, która pasjonuje się obiema tymi wymagającymi dyscyplinami sportowymi. Jego życie to harmonijna równowaga między profesjonalizmem w dziedzinie medycyny, pasją do sportu, a także radością płynącą z rodzinnego wsparcia.

Opinie pacjentów

Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Nie dodano żadnej opinii.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg