+48 786 482 477

O Mnie

https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2024/04/marcin-pawlowski.jpg

Marcin Pawłowski

Marcin Pawłowski to lekarz o wszechstronnym wykształceniu i bogatym doświadczeniu w dziedzinie chirurgii onkologicznej i medycyny estetycznej.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ukończył również studia doktoranckie, uzyskując stopień doktora nauk medycznych w 2023 roku.

Obecnie znajduje się w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.

Jego bogate doświadczenie chirurgiczne obejmuje pracę na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Wojskowym Szpitalu Klinicznym oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Ponadto, Marcin doskonali swoje umiejętności poprzez dyżury na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, gdzie zaopatruje ostre przypadki chirurgiczne.

Jego długoletnia praca z pacjentami na oddziałach chirurgicznych ukazuje jego głębokie zrozumienie tego, że jakość życia pacjentów po zabiegach jest równie istotna jak sam zabieg.

Marcin zawsze stara się minimalizować ślady po operacjach i zwraca szczególną uwagę na efekt kosmetyczny.

Jego doświadczenie chirurgiczne sprawia, że jest wrażliwy na bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, również w obszarze medycyny estetycznej, z którą związany jest od ponad czterech lat.

Podczas zabiegów medycyny estetycznej Marcin kieruje się zasadą “mniej znaczy więcej”, dążąc do naprawy źródła problemu, a nie tylko eliminacji jego objawów.

Szczególny nacisk kładzie na zachowanie naturalnych proporcji twarzy oraz na bezpieczeństwo i satysfakcję swoich pacjentów.

Jego praktyka oparta jest na otwartej komunikacji z pacjentami, co pozwala mu lepiej zrozumieć ich oczekiwania i w pełni omówić wykonywane zabiegi.

Opinie pacjentów

Jestem zachwycona efektami zabieguj! Profesjonalne podejście, bezbolesny zabieg i niesamowite rezultaty. Polecam każdemu, kto szuka skutecznych rozwiązań!
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_01_home_03.jpg
Magda
Pan doktor okazał się być prawdziwym ekspertem! Zabieg był szybki i bezproblemowy, a rezultaty przerosły moje oczekiwania. Gorąco polecam!
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_02_home_03.jpg
Weronika
Moje doświadczenie z Panem doktorem było absolutnie fantastyczne. Nie tylko zabieg był kompletnie bezbolesny, ale także cały proces od konsultacji po rekonwalescencję był prowadzony profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2022/08/testimonials_03_home_03.jpg
Klaudia
Miałam okazję skorzystać z usług Pana Marcina i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Mimo początkowych obaw, lekarz okazał się być wyjątkowo kompetentny i empatyczny.
https://cmzabrodzie.pl/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_02.jpg
Agata